RookgaardOTS

Jedyny taki RPG ots w sieci!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-01-31 15:37:39

Kamas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-31
Posty: 2
Punktów :   

Moje pytania odnośnie ots.

Witam, chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy i przedstawić swoje sugestie odnośnie tego ots'a. A więc może zacznę:

- Jaka mapa będzie tu prezentowana? RL? Bo mam nadzieję, że nie jest to ots tylko z rookiem jak może naprowadzać nazwa ;p.

- Co do experience preferuje 5x, ewentualnie 7x (ze wzgledu na to ze teraz srednia wieku graczy wynosi okolo 13-14 lat szanse powodzenia ots'a RPG z mnożnikiem expa 3x sa nikłe za to przy expie 10x radość z wbitego i złość ze straconego lvla jest niewielka).

- Czy jest to serwer dedykowany? I czy hosterze zamierzasz prowadzić jakis sms shop? Jezeli tak to na moje uznanie zasługuje jedynie PACC sms w cenie 3,69zł za 7 dni. Jeśli masz zamiar zaproponowac jakies super mega itemy itp. ja i moi znajomi na pewno tu nie zajrzymy.

- Wracając do mnożników proponowanych powyżej zamieszczam rozwinięcie mojej myśli:
1) exp:5x   skill: 6x  mlvl: 3x   loot:2x   mana/hp:  4/2 (podwójnie jak na rl tibia)
2) exp:7x   skill:10x   mlvl:5x   loot: 2x  mana/hp 4/2 (jak wyżej)


Jeśli chodzi o tibie 7.6 to chcialbym zaproponować siebie na stanowisko mappera, ew. skrypytera (chociaż na skrptach to znam sie gorzej niż średnio ;p).

Kontakt:
gg: 8020614

Dziękuie za uwagę,
Kamas.

Offline

 

#2 2011-01-31 17:21:58

 Administrator

Administrator

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: Moje pytania odnośnie ots.

-Będzie to wyłącznie serw z rookiem, oczywiście terenami dorównamy nie jednemu z mainem.

-Exp x5 będzie na 95%, a czy większy to decyzje mogą zmienić wyłącznie gracze.

-OTS nie jest na dedyku, sms shopu również nie będzie z racji polskich podatków, następnie rozliczeń kolejnego podatku itd itd po prostu mi się to nie opłaca, a jeśli w ogóle co cokolwiek będzie za rl kase to za doładowanie/przelew choć w to też wątpię, nie chce od nikogo pieniędzy

-Mnożniki będą ciupkę mniejsze, nie chce by ktoś szybko załapał 60 sworda na rook

-Pokaż zdjęcia swoich map i właściwości swoich skryptów, a pomyślimy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ziemniaczek.pun.pl www.hatelove.pun.pl www.lamker.pun.pl www.draw.pun.pl www.rysownik.pun.pl